jakie słuchawki do ps4

Która konsola przypadła do gustu największej ilości osób? Jaka konsola jest najbardziej popularna na rynku gier? Każdy gracz chciałby, aby jego ulubiona konsola nie miała sobie równych, niestety przywiązanie odbiera czasem racjonalne myślenie, dlatego postaram się przedstawić najwybitniejsze konsole wszech czasów.

W 2004 roku do sklepów zawitało PlayStation Portable, w skrócie PSP, była to bardzo dobra konsola przenośna, na której można było grać w ulubione gry, na przykład w pociągu. Była czymś nowym w świecie gier, dlatego sprzedała się w liczbie osiemdziesięciu milionów egzemplarzy. PSP przegrało z grami mobilnymi, które są tańsze i o wiele przyjemniejsze w korzystaniu, ponieważ większość osób ma zawsze przy sobie telefon komórkowy, który łatwo mieści się w kieszeni.

Rok później do sprzedaży weszła pierwsza konsola 7 generacji Xbox 360. Była przełomowa ponieważ prześcigała graficznie ówczesne komputery stacjonarne. Odniosła największy sukces gdy powstał Kinect, jest to specjalna kamera, która pozwalała grać w gry za pomocą ruchów ciała. Xbox 360 spodobał się graczom dlatego do roku 2014 zostało sprzedanych osiemdziesiąt cztery miliony egzemplarzy tej konsoli.

ps4

W następnym roku powstała druga konsola 7 generacji, PlayStation 3, który był największym przeciwnik Xbox-a 360. PS3 odniosło większy sukces od swojego konkurenta, ponieważ miał ładniejszą grafikę i sama obsługa była przyjemniejsza ale to jest już opinia subiektywna. Kolekcja gier na PS3 bardziej przyciągała graczy niż kolekcja gier z Xbox-a 360. Są to dwie prawie identyczne konsole posiadające prawie tyle samo fanów. PlayStation 3 sprzedało się w liczbie o około cztery miliony większej niż Xbox 360.

Nintendo Wii wypuszczone w 2006 roku miało ogromną bibliotekę gier. Sprzedało się w ilości stu jeden egzemplarzy. Taką popularność zawdzięcza sobie tym, że Japońska firma Nintendo posiadała gry, w które można było tylko grać na ich konsolach. Wydajnościowo przegrywała z PS3 i Xbox 360, ale wygrywała popularnością tytułów gier ze swojej biblioteki i ceną.
W 1994 roku wydane zostało PlayStation, które miażdżyło wszystkie komputery stacjonarne. Każda osoba chciała mieć PSX. Była to jedna z pierwszych konsol, na których można było grać w gry 3D. PSX w ciągu wielu lat sprzedało się w stu dwóch egzemplarzach.

Teraz czas na konsolę, która cały czas pnie się w górę rankingu sprzedanych konsol i najprawdopodobniej za kilka lat będzie laureatem. PlayStation 4 zadebiutowało w 2013 roku. Ładna grafika i stałe 60 klatek na sekundę przyczyniły się do takiej popularności PS4. Wygodne pady idealnie trzymające się w dłoni posiadające panel dotykowy i przełomowe wejście na słuchawki. Wiele osób zapyta jakie słuchawki do ps4 będą najlepsze aby uzyskać pełnię dźwięku. Firma Sony wyprodukowała specjalne słuchawki Gold, które dały jej kolejny zarobek.

słuchawki do ps4

PS4 jak na razie jest najlepszą konsolą do gier i najbardziej opłacalną.
Game Boy wydany przez Nintendo w 1989 roku sprzedał się w ilości stu dziewiętnastu milionów egzemplarzy, miał na to bardzo dużo czasu. Takiego wyniku dorobił się przez fakt, że długo był jedyną konsolą przenośną sprzedawaną przez znaną i szanowaną firmę.
Nintendo DS jest zastępcą Game Boya. Posiadał dużą bibliotekę gier rozsławionych przez poprzednie konsole tej Japońskiej firmy. Posiadał 2 ekrany przez co był innowacyjny na rynku gier. Sprzedał się w ilości stu pięćdziesięciu czterech egzemplarzy, takiego wyniku dorobił się poprzez swoją niewiarygodnie niską cenę i dużą bibliotekę gier.

Zwycięzcą jest PlayStation 2, które zostało sprzedane w ilości stu pięćdziesięciu dziewięciu egzemplarzy. Na osiągnięcie takiego wyniku miał 13 lat. Wydany został w 2000 roku. Sprzedał się tak dobrze przez to, że ludzie mieli co do niego duże zaufanie. W pierwszych dniach premiery już było widoczne, że szybko pobije swoich poprzedników. PS2 obsługiwało płyty CD i DVD przez to można było używać tę konsolę do odtwarzania multimediów co było innowacyjne i również przyczyniło się do takiej popularności.
Każda z tych konsol ma w sobie coś unikalnego i wyjątkowego. Koneserzy znajdą w każdej coś dla siebie, dlatego nadal opłaca się zakupić sprzęty z tej listy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here