Najnowsze modele smartfonów i ich naprawa

Kupiłeś nowy telefon i niestety uległ on uszkodzeniu z Twojej winy? W takiej sytuacji nie możesz go wysłać na reklamację. Czy to oznacza, że musisz zdecydować się na zakup nowego urządzenia, czy jednak możesz go naprawić? Postanowiliśmy sprawdzić, co opłaca się bardziej.

Naprawa telefonów komórkowych może być opłacalna. Wszystko zależy od tego, jaki posiadasz model smartfona, a także jakie jest jego uszkodzenie. Musisz się jednak liczyć z tym, że najczęściej, im telefon jest droższy, tym poszczególne podzespoły również będą więcej kosztować. To oznacza, że do każdego przypadku należy podejść w pełni indywidualnie.

Nowe smartfony i ich naprawa

Naprawa smartfonów Warszawa i cena poszczególnych usług jest ściśle zależna od konkretnego modelu telefonu, a także rodzaju usterki. Najczęstsze przyczyny wizyt w serwisie to uszkodzony aparat fotograficzny, zbity wyświetlacz czy zapchany port USB. Jeżeli rozłożenie na części pierwsze konkretnej komórki nie jest skomplikowane, a dostęp do ekranu jest ułatwiony, wtedy serwisanci mogą szybko i sprawnie wymienić uszkodzony wyświetlacz. Niestety, dziś producenci stawiają raczej na klejone podzespoły, co znacznie utrudnia ich wymianę, a tym samym sprawia, że serwisanci spotykają się z wieloma utrudnieniami na drodze do naprawy smartfona. W niektórych modelach telefonów jest to wręcz niemożliwe. Co to oznacza dla Ciebie? Zawsze powinieneś skonsultować konkretny przypadek z profesjonalistami, którzy odpowiedzą na Twoje pytania i podpowiedzą, czy gra jest warta świeczki, a konkretna naprawa jest opłacalna. W przypadku najnowszych smartfonów, które kosztują kilka tysięcy złotych, wymiana zbitego ekranu może kosztować około tysiąca złotych! To oznacza, że najlepszym rozwiązaniem jest zapobieganiu mechanicznym uszkodzeniom i zapewnienie odpowiedniej ochrony urządzeniu, używając na co dzień szkła hartowanego, a także bezpiecznego etui.

Wybierz najlepszy serwis GSM

Wybierając serwis GSM, postaw na najlepszych profesjonalistów, którzy istnieją na polskim rynku już od dłuższego czasu. Wtedy zyskasz pewność, że odpowiednio podejdą oni do naprawy urządzenia. Takich techników znajdziesz w firmie MedicPhone. Co ważne, oferują oni swoje usługi przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, dzięki czemu możesz z nich skorzystać również w nagłej sytuacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here