Zakupy do firmy

Od pewnego czasu prowadzę swoją działalność gospodarczą. Jest to sklep z różnymi pamiątkami, prezentami i gadżetami na urodziny i innego rodzaju imprezy. Niestety, ale wypadł mi nieoczekiwany wydatek- zakup kasy fiskalnej do firmy. Jak wiadomo nie jest to tania sprawa a mój interes prowadzę stosunkowo od niedawna, więc musiałam dobrze poszukać i zorientować się na rynku, aby znaleźć jak najlepszą ofertę na ten produkt, aby cena nie była za wysoka i było mnie stać na zakup tych kas, ale żeby były one dobrej jakości i solidne.

Wiele godzin spędziłam nad komputerem w przeszukiwaniu Internetu, aby znaleźć najlepszą dla mnie i mojego sklepu ofertę. W wielu miastach znalazłam firmy mające w sprzedaży kasy fiskalne jednak wszystkie wydawały mi się za drogie, a wiedziałam, że jestem w stanie znaleźć tańszą propozycję. Po wielu dniach, które upłynęły mi na tym zajęciu trafiłam na bardzo interesującą ofertę. Chodziło o sklep netvet.pl/kasy-fiskalne/, który ma w swoim katalogu kasy fiskalne we Wrocławiu.

Zakup kasy fiskalnej we Wrocławiu

Cena wydawała mi się dość konkurencyjna w stosunku do innych. Były to też solidne i dobre marki kas fiskalnych. Mimo że było to dość daleko, bo prawie na drugim końcu Polski postanowiłam na próbę kupić kasę, która była ze sklepu o nazwie kasa fiskalna we Wrocławiu. Wraz z moim pracownikiem postanowiliśmy pojechać tam i jednak na własne oczy zobaczyć tę kasę przed jej zakupem.

Produkt na szczęście był zgodny z jego opisem i zdjęciami z ogłoszenia więc postanowiliśmy nabyć go do mojego sklepu. Pani, która nas obsługiwała i sprzedawała kasę zgodziła się również dać nam pewien rabat, więc uważam, że zrobiliśmy bardzo dobry interes. Teraz dwie tego typu kasy fiskalne z Wrocławia stoją w moim sklepie i jestem bardzo z nich zadowolona, jak i moi pracownicy również. Są one łatwe w obsłudze, nie zawieszają się, nie dochodzi do żadnych awarii, chociaż już jakiś czas je mamy i nie żałuję, że aż taki kawał drogi przebyliśmy, żeby zakupić właśnie te kasy. Wszystkim, którzy prowadzą jakąś działalność, gdzie jest potrzebna kasa fiskalna polecam właśnie te zakupione we Wrocławiu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here