kabel myszki

Myszka do komputera to jedno z najważniejszych akcesoriów, jakie mogą się przy nim znaleźć. Pozwala na płynne sterowanie programami i gramami. W szczególności przy tych ostatnich jest niezbędna do wykonywania wszystkich czynności czy sekwencji, na które chcemy się zdecydować. Jednak co z plączącym się kablem?

Myszka bezprzewodowa to nie rozwiązanie

Wiele osób w pierwszej kolejności pragnie zdecydować się na myszkę bezprzewodową, która raz na zawsze eliminuje konieczność posiadania kabla. Jednak i ona nie jest rozwiązaniem idealnym, a w szczególności gracze komputerowi wiedza, że często wręcz niepolecanym. Dlaczego?

Myszki bezprzewodowe zazwyczaj działają w technologii przesyłu danych za pomocą Bluetooth. Niestety, jak w każdym połączeniu bezprzewodowym, jego działanie zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od wieku urządzenia, które samo w sobie może nie odbierać idealnie. Co więcej, na linii bezprzewodowej częściej pojawiają się zakłócenia i opóźnienia, które sprawiają, że myszka nie zachowuje się tak, jakbyśmy tego chcieli.

Myszka z kablem – sprawdzone rozwiązanie

Wiedząc o tych wszystkich problemach i o tym, jak ważna jest szybkość reakcji myszki, najbardziej sprawdzonym rozwiązaniem dla graczy i każdego, kto potrzebuje natychmiastowej odpowiedzi komputera, jest myszka z kablem. Jest to optymalne rozwiązanie, które pociąga jednak za sobą kolejny problem. Jest nim zaczepiający się o inne sprzęty kabel.

Mouse bungee dla wymagających

Jeśli zależy ci na jak najbardziej precyzyjnych ruchach myszki i braku jakichkolwiek oporów z jej strony, powinieneś zdecydować się na zakup mouse bungee, czyli specjalnego akcesorium, które pomoże ci przytrzymać kabel od myszki. Dzięki temu będziesz miał pewność, że przestanie się on za spiąć o inne kable czy akcesoria. Każdy twój ruch będzie w rezultacie płynniejszy i bardziej pewny.

Mouse bungee to świetny pomysł dla graczy, którzy z pewnością docenią możliwość jeszcze lepszego sterowania ruchem kursora (lub postaci z gry). Niemniej istotny może być ten gadżet dla grafików czy innych osób, które potrzebują ogromnej precyzji w każdym zadaniu.

Ozdobne akcesorium

Mouse bungee Krux Scorpius to nie tylko poręczny i praktyczny gadżet na biurku, ale także ciekawa ozdoba. Wygląda jak nowoczesny, gamingowy skorpion, dzięki czemu doskonale sprawdzi się pomiędzy innymi gadżetami tego rodzaju. Co więcej, dzięki swojemu solidnemu wykonaniu będzie zachwycał uroda przez długi czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here