ITH poszerza swoją sieć kolokacji dla polskich przedsiębiorstw

ITH, w pierwszym kwartale 2023 roku, sukcesywnie rozbudowuje swoją sieć kolokacji, wprowadzając nowe przestrzenie w Warszawie i Katowicach. Te obiekty są doskonałym uzupełnieniem istniejących lokalizacji na Al. Jerozolimskich w Warszawie, Bytomiu i Krakowie. Wysokiej jakości infrastruktura światłowodowa ITH umożliwia niezawodne połączenia między tymi miejscami, zapewniając dostęp do Internetu oraz transmisję danych.

Poszerzenie naszej sieci kolokacji to ważny krok w kierunku zaspokojenia potrzeb przedsiębiorstw, które chcą dostosować swoją infrastrukturę sieciową do swoich wymagań. Nasze usługi są elastyczne, umożliwiając korzystanie z różnych lokalizacji jednocześnie w ramach jednej sieci ITH Net. – mówi Niko Bałazy, CEO ITH.

ITH — usługi telekomunikacyjne, którym można zaufać

ITH to innowacyjna firma telekomunikacyjna, świadcząca kompleksowe usługi ICT dla biznesu, w tym Internet biznesowy, Internet światłowodowy, kolokacja, wirtualna centrala telefonia oraz hosting domen. Firma działa na terenie całego kraju, z węzłami sieci w miastach takich jak Kraków, Rzezawa, Brzesko, Zielonki, Węgrzce, Katowice, Lublin, Lubin, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zielona Góra, Rzeszów, Radom, Gdynia, Sopot, Łódź, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Opole, Szczecin, Toruń i Warszawa.

Niko Bałazy i Jakub Jedynak, założyciele ITH, mają bogate doświadczenie w branży telekomunikacyjnej oraz korzenie w Krakowie. Oprócz szerokiej oferty usług firma prowadzi również platformę hostingową Kru.pl.

Firma ITH zyskała wsparcie finansowe od krakowskiego funduszu B Capital ASI oraz znanego warszawskiego przedsiębiorcy, co pozwoliło na przeprowadzenie dwóch udanych rund finansowania. W efekcie ITH stale się rozwija, rozszerzając swoją ofertę. Klienci, którzy skorzystali z okresu testowego, byli tak zadowoleni z usług, że postanowili przedłużyć umowy.

ITH — IT, które pozwala Ci skupić się na swoim biznesie

ITH oferuje swoim klientom szeroką gamę usług IT, takich jak:

 • Internet dla firm.
 • Łącza transmisji danych.
 • Kolokacja oraz serwery dedykowane.
 • Telefonia IP, w tym wirtualna centrala.
 • Hosting i domeny.
 • Projektowanie oraz wdrażanie instalacji niskoprądowych i wewnętrznych sieci
 • NaaS — kompleksowe usługi sieci firmowych oparte na abonamencie.
 • Chmura publiczna.

Jakub Jedynak wskazuje, że: ITH dąży do kompleksowego wsparcia IT swoich klientów, współpracując z ich wewnętrznymi zespołami IT, zamiast konkurować z nimi. Główne biura ITH mieszczą się w Warszawie i Krakowie. W długoterminowych planach firmy przewiduje się otwarcie własnego Data Center w Małopolsce oraz debiut na giełdzie.

Z kolei Niko Bałazy, CEO ITH, podkreśla, że: ITH jest niezwykle elastycznym dostawcą usług IT dla sektora biznesowego, dostosowując się do dynamicznie zmieniających się potrzeb klientów i stale udoskonalając swoją ofertę. Firma charakteryzuje się elastycznością oraz umiejętnością budowania trwałych relacji z klientami. Usługi oferowane przez ITH można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb, zarówno pod względem parametrów, jak i czasu trwania umowy. Klienci mają możliwość wyboru między umowami długoterminowymi, na czas nieokreślony czy nawet w modelu pre-paid.

Innowacyjny projekt ITH Ready to inicjatywa mająca na celu podłączanie biurowców w całej Polsce do sieci ITH Net. W rezultacie, najemcy, właściciele oraz zarządcy budynków mogą korzystać z:

 • Ustandaryzowania i uporządkowania infrastruktury budynkowej.
 • Szybkiego wdrożenia usług ITH Net.
 • Bezpłatnego dostępu do łącza podstawowego i rezerwowego.

Działająca na terenie całej Polski firma ITH, współpracuje z ponad 10 000 klientami, wśród których znaleźć można takie firmy jak CCC, Solid Security, TUZ, Rosmann i Rage Quit Games. Oferuje ona projektowanie oraz wdrażanie instalacji sieciowych i dostęp do Internetu dla obiektów takich jak hale Panattoni, galeria Odyseja w Brzesku czy centra handlowe ATUT w całym kraju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here