Skrzyniopalety na warzywa i owoce

Wiele przedsiębiorstw sadowniczych nadal boryka się z problemem przechowywania i transportowania zebranych owoców na przykład jabłek. Niestety straty tym spowodowane są bardzo dotkliwe dla firm. Nowoczesne skrzynie plastikowe mogą w znaczący sposób wpłynąć na poprawę tego obszaru działalności.

Czym różnią się nowe skrzynie od starych?

Skrzynie plastikowe duże produkowane zgodnie z najnowszymi trendami są dużo lżejsze, od tych powszechnie używanych. Dzięki temu można ich więcej załadować podczas jednego transportu. Skrzyniopalety są ze sobą zintegrowane, co dodatkowo zmniejsza ich powierzchnię transportową, ponieważ mogą być na sobie układane i ściśle jedna do drugiej przylegać. Najwyższej jakości materiał zapewnia bezpieczne przechowywanie owoców bez ryzyka powstania niekorzystnych procesów gnicia. Takie sytuacje mają bardzo często miejsce przy trzymaniu delikatnych owoców w nieprzystosowanych do tego pojemnikach. Tymczasem nowoczesne skrzyniopalety można w łatwy sposób umyć i poddać dezynfekcji, dzięki czemu wystąpienie chorób na owocach redukuje się praktycznie do zera.

Dlaczego warto korzystać z odpowiednich plastikowych skrzyń

Rozpoczęcie użytkowania bezpiecznych dla owoców skrzyń będzie się wiązało przede wszystkim, z pomniejszaniem strat wynikających z dużej ilości uszkodzonych owoców. Zmiany można wprowadzać już na pierwszym etapie zbierania jabłek. Jeśli owoce prosto z drzewa trafią do pojemników gwarantujących odpowiednie warunki, nie dojdzie do niekorzystnych procesów, które mogłyby zacząć się w ciasnych i pozbawionych dostępu powietrza skrzyniach. Skrzynie plastikowe duże używane są podczas transportu do magazynu lub hurtowni. Korzystanie z nowoczesnych rozwiązań często oznacza dla firm sadowniczych poprawę wyników finansowych.

Przechowywanie pustych skrzyń

Puste pojemniki i skrzynie niepotrzebnie zajmują dużo miejsca na magazynach lub w firmach. Niestety skrzyń zrobionych z niskiej jakości materiałów często nie można wystawiać na zewnątrz, ponieważ ulegają uszkodzeniom na skutek działania promieni słonecznych lub skrajnych temperatur. Skrzynie z nowoczesnych materiałów można przechowywać w każdych warunkach atmosferycznych bez obawy powstania szkód lub przebarwień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here