loader
Robert-Avatar

Robert Król

Prezes Fundacji Rozwoju Branży Internetowej „Netcamp”, twórca idei i założeń badania edukacyjnego – umiejętności rozwiązywania problemów natury programistycznej, audytu jakości nauczania programowania na informatycznych uczelniach wyższych. Od 2008 roku związany ze Spotkaniami Netcamp, które w wyniku rozwoju przekształciły się w Fundację Netcamp realizującą wiele projektów wsparcia przedsiębiorczości technologicznej od 2010 roku. Wcześniej związany z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości, oddział Szczecin. Od 2009 do 2012 roku prowadził własną działalność gospodarczą – Elektronicznie podpisani.pl – realizując projekty oparte o podpis elektroniczny i fakturę elektroniczną. Certyfikowany z zakresu różnych metodyk zarządzania projektami (CSPO, CSD, ITILv3).

Nie ma rzeczy niemożliwych! Robert Król

W Cyfrowych Wynalazcach opiekuje się kwestiami organizacyjnymi, kontaktami strategicznymi, rozwojem inicjatywy w nowych miejscach.

Hobbistycznie zajmuje się konstruowaniem rzeczy – jego ostatni projekt dotyczył hodowli warzyw i przypraw w technologii używanej m. in. w NASA (hydroponiki).

Hodowanie roślin na oknie za pomocą zasad hydroponiki

Corporate Identity created by Michał Łuczak | Information in English (EN)
Initiative Powered by Polski Startup & Fundacja Netcamp