loader
il_fullxfull

ZABAWKA W 3D

ZAPRASZAMY NA WARSZTAT RODZINNY „WŁASNĄ ZABAWKA W 3D”

Cyfrowi Wynalazcy pragną zaprosić Was na warsztat projektowania własnych zabawek i druku 3D. Podczas warsztatów każdy z uczestników nauczy się projektować zabawki które następnie wydrukujemy przy pomocy drukarek 3D.

Na warsztaty zapraszamy rodziców lub opiekunów z dziećmi. Warsztat to wspaniała okazja do spędzenia czasu oraz stworzenia czegoś wyjątkowego samodzielnie, a także to możliwość zapoznania się z nowoczesnymi technologiami i ich praktycznym zastosowaniem.

Przewidujemy 15 biletów dla rodziców z dziećmi (jeden bilet obejmuje jednego rodzica/opiekuna z dzieckiem powyżej 6 roku życia).

Warsztat to wspaniała okazja do spędzenia czasu oraz stworzenia czegoś wyjątkowego samodzielnie, a także to możliwość zapoznania się z nowoczesnymi technologiami i ich praktycznym zastosowaniem.

  • FORMA ZAJĘĆ: 3 godz (w tym  15 min. przerwa ) 
  • EFEKT WARSZTATU: Wydrukowane modele zaprojektowane podczas warsztatu, będą przekazane uczestnikom w terminie do 2 tygodni po warsztacie.

WARSZTAT BĘDZIE ODBYWAŁ SIĘ NA ZASADZIE BYOL (Bring Your Own Laptop), PROSIMY O ZABRANIE ZE SOBĄ SWOJEGO KOMPUTERA,      w przypadku braku możliwości zabrania własnego laptopa prosimy o kontakt.

Zapraszamy!

 

WARSZTAT:

Trzy godziny warsztatu z projektowania i druku 3D

UCZESTNICY:

Warsztat dla rodziców z dziećmi w wieku 6+

TERMIN WARSZTATU:

  • 3 marca 2018 r. (sobota)

GODZINY:

    • 10:00 – 13:00

ILOŚĆ BILETÓW:

  • 15 szt. (bilet podwójny)

CENA: 

  • 50 zł (jeden bilet obejmuje jednego rodzica/opiekuna z dzieckiem)

LOKALIZACJA: Szczecin, Technopark Pomerania, ul. Cyfrowa 2, (budynek F1 )

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

Corporate Identity created by Michał Łuczak | Information in English (EN)
Initiative Powered by Polski Startup & Fundacja Netcamp