loader
2

Zapraszamy na warsztat weekendowy:

Wydrukuj własny fidget w 3D

Fundacja Rozwoju Branży Internetowej „Netcamp” i Cyfrowi Wynalazcy pragną zaprosić Państwa na warsztaty „Wydrukuj własny fidget 3D”.

Podczas warsztatu dzieci wspólnie z rodzicami będą projektować fidgety według własnego pomysłu. Wykorzystany do tego zostanie prosty program do projektowania przestrzennego oraz drukarki 3D. Dzięki tym maszynom wszystkie projekty zostaną wykreowane z plastiku. Warsztat to wspaniała okazja do spędzenia czasu razem z dzieckiem oraz stworzenia czegoś wspólnie, a także to możliwość zapoznania się z nowoczesnymi technologiami i ich praktycznym zastosowaniem.

Na warsztatach konieczna jest obecność rodzica lub opiekuna.

  • FORMA ZAJĘĆ: 3 godz (w tym planowana 15 min. przerwa z poczęstunkiem) zajęcia dla dzieci i rodziców odbywają się pod opieką instruktora z wykształceniem pedagogicznym . 
  • EFEKT WARSZTATU: Wydrukowane modele zaprojektowane podczas warsztatu, będą przekazane uczestnikom w terminie 2 tygodni.
  • PROWADZĄCY WARSZTATY: Sebastian Szczepański.
  • WARSZTAT BĘDZIE ODBYWAŁ SIĘ NA ZASADZIE BYOL (Bring Your Own Laptop), WIĘC PROSIMY O ZABRANIE ZE SOBĄ SWOJEGO KOMPUTERA (Windows, Linux, MacOS).CENA: 49,00 zł (cena obejmuje rodzica/opiekuna + jedno dziecko, oraz wydruk fidgetu oraz jedną sztukę pasującego łożyska).

 

ZAJĘCIA:

3 godziny warsztatu z druku 3D

TERMIN WARSZTATU:

1 lipca 2017 (sobota)

GODZINY:

11:00 – 14:00

LOKALIZACJA:

Szczecin, Technopark Pomerania, ul. Cyfrowa 2 (budynek F1)

Zapisz się!

Corporate Identity created by Michał Łuczak | Information in English (EN)
Initiative Powered by Polski Startup & Fundacja Netcamp